Dlaczego zwykli mężczyźni patrzą na młode żony celebrytów i myślą, że będą mieli to samo?

Wczoraj na pewnej stronie internetowej doszło na swoistej inwazji klonów – prawie wszyscy mężczyźni zamierzali pójść w ślady Donalda Trumpa.

Mianowicie Ci mężczyźni uważają, że aby rozkwitnąć w wieku 75 lat, należy wyrwać młodziutką żonę i mieć z nią małe dzieci, a także splunąć na  ” 30 – letnie staruszki „. Co im przeszkadza, aby zrobić to przed osiągnięciem wieku uznawanego przez Światową Organizację Zdrowia za starczy – nie wiem. Chcę jednak coś Wam przedstawić.

Wiecie, czym różni się magiczna różdżka od kraba ? Magia może spełniać pragnienia, a krab nadaje się tylko do sałatki. Łapiecie analogię ? Jeśli nie, już wyjaśniam.

Postacie takie jak Donald Trump czy chociażby Hugh Hefnera zyskały młode kobiety nie ze względu na swój wiek czy niesamowicie interesującą osobowość. Dla tych kobiet byli po prostu magiczną różdżką.

Możnaby się obejść też i bez metafor, jednak nie sposób wspomnieć także o tym, że ci mężczyźni są dla nich jak drabina społeczna, która może zaprowadzić je na wyżyny jej hierarchii.

Potem przychodzi taki Zdzisek czy Wiesiek i twierdzą, że są bardzo dumni z takiego Hugha czy Donalda, a nawet mu zazdroszczą i sami myślą o tym, żeby wymienić swoją kobietę na “ nowszy model “. Siedzę wtedy kompletnie zniechęcona i zastanawiam się, z czego tak się cieszą i co moogą zaoferować swojej młodszej o 30 bądź 40 lat kochance ? Trzydziestotrzy metrowy  “ apartament “ do gruntownego remontu ? Zestaw radzieckich, kryształowych salaterek ? Zbiór zadań z matematyki rocznik 1984 ? Pożółkłą poszewka ręcznie haftowaną przez mamę ? Co będzie ich największym atutem ? Może emerytura wypłacana 15 – ego każdego miesiąca ?

W ich wypowiedziach pojawia się beztroska, dziecięca radość i nadzieja ” Hugh Hefner to przecież taki sam mężczyzna jak i ja”. Panowie, wiecie co mogę wam na to powiedzieć? Jeśli jako 75 – latkowie będziecie potrzebować młodych dziewcząt, nie odkładajcie tego procesu na jutro. Już teraz twórzcie fundamenty przyszłego dobrobytu, nie oglądając się za siebie, nie odpoczywając i nie rozpraszając się ” 30 – letnimi, starymi kobietami „.

Zwlekanie w takich sprawach jest równoznaczne z przegraną. Najlepszy czas na rozpoczęcie to wczoraj.

A jeśli teraz jest już całkiem jasne, że nie zostaniecie bogaczami, to z czego się cieszycie ?

Zapraszamy do obejrzenia filmu

Oceń artykuł
Twoja Strona
Dlaczego zwykli mężczyźni patrzą na młode żony celebrytów i myślą, że będą mieli to samo?