Spotkała byłego dwa lata po rozstaniu i oniemiała

Okazało się, że miałam trochę więcej szczęścia z wychowaniem i edukacją niż moja siostra, która przyprowadziła mnie do tego towarzystwa.

Takiego kontyngentu jeszcze nie widziałam, tam jeden od drugiego był piękniejszy, niestety ich zainteresowaniami było tylko siedzenie na ławce i picie piwa.

Byłam tam tylko raz i to przez przypadek. Z całego tego towarzystwa, nie patrząc na resztę, spodobał mi się jeden facet.

Człowiek był po prostu jak słońce na tle tamtych mężczyzn. Przystojny, schludnie ubrany, prawie nie przeklinał i był uprzejmy. Ogólnie rzecz biorąc, ponieważ nie było innych, godnych rozmówców, rozmawiałam z nim.

Opowiedział mi o swoich hobby, zainteresowaniach, planach na życie.

Zdałam sobie sprawę, że facet jest poważny i niezawodny. Krótko mówiąc, zabrałam go stamtąd do moich kręgów towarzyskich, ponieważ nie wstydziłam się go.

Jednak, jak mówią ” można wyrwać człowieka ze wsi, ale wsi z człowieka nigdy… ” – wszystko poszło nie tak. Znalazł grupę ” fajniejszych ” przyjaciół i zaczął spędzać z nimi czas.

Cóż, młodzi, zabawni, nadal się spotykali. Wkrótce zaczął palić i uzależnił się od gier komputerowych.

Pomyślałam: “ dobra, wybawi się i przestanie “. Później poszedł do wojska, a ja na niego czekałam każdego dnia, każdą minutę.

Wrócił z wojska, jednak nie przybyło mu dyscypliny. Jak grał i palił, tak dalej to robił. Opowiadał też bajki o świetlanej przyszłości, a ja starałam się umówić go z ojcem, aby mógł rozpocząć pracę w solidnym biurze, ale nie chciał. Powiedział, że sam to załatwi.

Oferowałam mu pieniądze na naukę. Wziął je i przepuścił ze swoimi kumplami. Poddałam się i odeszłam od niego mimo, że spodziewaliśmy się dziecka.

Dwa lata później spotkała go przypadkowo, kiedy grzebał w śmietniku. Przywitałam się, a on nawet mnie nie poznał. Nie mogę powiedzieć, że mnie to zdenerwowało. W końcu dałam temu człowiekowi szansę, a on jej nie wykorzystał.

Zapraszamy do obejrzenia filmu

 

Oceń artykuł
Twoja Strona
Spotkała byłego dwa lata po rozstaniu i oniemiała