Wspólny mąż dla dwóch sióstr

Dzień dobry, drodzy czytelnicy! Dzisiaj chciałam podzielić się z Wami historią dwóch młodych kobiet, które są siostrami i przeżyły niezwykłe życie.

Znałam się z jedną z sióstr od dzieciństwa, była moją koleżanką z klasy, nazywa się Sylwia. Sylwia zawsze cieszyła się zainteresowaniem chłopców, ale jednocześnie nigdy nie była pięknością. Mimo to wszyscy się z nią przyjaźnili, ponieważ była bardzo otwarta i towarzyska.

Sylwia była “ trójkową” uczennicą, nie była zainteresowana nauką. a kiedy stała się nastolatką, czyli od jakiegoś 12 roku życia, trzymała się głównie z chłopcami. Jej zainteresowania zmieniły się, gdy dorosła.

Sylwia ma starszą o 2 lata siostrę Renatę. Dziewczyna również nie uczyła się zbyt dobrze, włóczyła się po dyskotekach i także trzymała się z chłopcami.

Rodzice sióstr nie kontrolowali ich zbytnio. Myśleli, że jeśli szybko dojrzeją to będą już bardziej niezależne w dorosłym życiu.

Kiedy byłam w ósmej klasie, dowiedziałam się, że matka Sylwii zmarła na raka. Wszyscy współczuliśmy Sylwii, ponieważ była naszą koleżanką z klasy. Ojciec dziewczyny zaczął pić coraz częściej, praktycznie też nie pracował, żyjąc wyłącznie z marnej emerytury. Sylwia będąc w szkole średniej zaczęła opuszczać zajęcia. Dziewczyna była wzywana na rozmowy z wychowawczynią klasy a także z zastępcą dyrektorki i samą dyrektorką.

Sylwia stała się zarozumiała, niegrzeczna, nie chciała się uczyć. Nauczyciele stawiali jej trójki tylko po to, żeby skończyła szkołę.

Po pewnym czasie wszyscy koledzy Sylwii dowiedzieli się, że jej starsza siostra Renata jest w ciąży z mężczyzną, który wyszedł z więzienia. Miał na imię Andrzej, był przystojnym mężczyzną, ale za to był trochę tępy. Odsiedział wyrok w więzieniu za kradzież.

W drugiej klasie szkoły średniej dowiedzieliśmy się w klasie, że nasza koleżanka, Sylwia, również jest w ciąży. Dla wszystkich wielkim szokiem było to, że była w ciąży z tym samym Andrzejem, z którym w ciążę zaszła jej siostra. Okazało się, że mieszkali we trójkę w jednym domu.

Sylwia przestała chodzić do szkoły ale otrzymała świadectwo i dokumenty poświadczające ukończenie edukacji.

Siostry urodziły praktycznie w tym samym czasie, a w szpitalu obie podały Andrzeja jako ojca. 

Mężczyzna podczas gdy mieszkał z siostrami nigdzie nie pracował, próbował robić jakieś interesy, ale niestety, nieudolnie. Mimo tego dwie siostry i tak go kochały, a nawet biegały mierzyć się z innymi dziewczynami, które kręciły się obok ich ukochanego, były bardzo zazdrosne. 

Andrzej nie nacieszył się długo wolnością, ponieważ wrócił na ścieżkę, z której przyszedł. Zorganizował we wsi mały gang, który na drodze okradał kierowców ciężarówek, a jak się później okazało, na przystankach przy trasie wyrywano także kobietom torebki z całą ich zawartością.

Andrzej został osadzony na długi czas, ale już nie wyszedł z więzienia, ponieważ zachorował tam na gruźlicę i zmarł.

Obie Siostry, Sylwia i Renata zaczęły otrzymywać zasiłek na dzieci. Siostry nie smuciły się przez długi czas po śmierci Andrzeja, ponieważ jego brat wyszedł niedługo po tym z więzienia. Po jakimś czasie zaczął spotykać się z Sylwią, a Renata również znalazła jakiegoś narzeczonego.

To wszystko jednak nie trwało długo, ponieważ obie siostry wybrały niewłaściwych mężczyzn. Może los wpłynął na nich tak bardzo, że nie miały szczęścia. Tylko dzieci dorastały razem, a im pozostały wspomnienia po wspólnym mężczyźnie, Andrzeju.

Takie rzeczy zdarzają się w życiu zwykłych ludzi.

Oceń artykuł
Twoja Strona
Wspólny mąż dla dwóch sióstr