” Dlaczego nie warto wyciągać pochopnych wniosków „

Życie jest naprawdę pełne niespodzianek, nie trzeba być zaskoczonym i zszokowanym swoimi błędnymi przekonaniami lub nie uzasadnionymi oczekiwaniami. Oczywiście nie ma w tym nic złego, ale czasami ludzie mylą się i uważają swoje działania za sprzeczne z intuicją. Mamy dla ciebie dziesięć niesamowitych historii tych, którzy udowodnili, że nie wszystko na tym świecie może przebiegać tak, jak do tego jesteśmy przyzwyczajeni.

Dla kogoś piękno jest najważniejsze w drugiej osobie, ale nie zawsze! Siostra niedawno wyszła za mąż. Wygląda bardzo pospolicie, do tego ma małe piersi. Z tego powodu często wypycha staniki wszystkim, czym tylko się da. Niedawno razem odpoczywałyśmy na plaży. Kiedy majestatycznie wytrzepała koc, na którym siedziałyśmy, jej misterna konstrukcja wyleciała ze stanika. Bez zastanowienia krzyknęła: ” o rany! Wiatr nie tylko koc, ale także i piersi porywa! “. Obok nas stał facet, który śmiał się tak bardzo, że w końcu rozbolał go brzuch. Po kilku dniach zabrał moją siostrę do Urzędu Stanu Cywilnego, zachwycony jej poczuciem humoru.

Nigdy nie daję pieniędzy bezdomnym na ulicy! Zawsze uważałem tych ludzi za oszustów. Był jednak przypadek, kiedy jeden bezdomny mężczyzna karmił psy. Chodził po ulicach uważnie poszukując kundli i je karmił. To naprawdę mnie uderzyło i postanowiłem nakarmić jego samego. Teraz czasami się z nim spotykam, pomagam najlepiej jak potrafię. Jest bardzo dobrym człowiekiem, ale życie nie było dla niego łaskawe. To bardzo smutne jaki los bywa okrutny i strasznie niesprawiedliwy!

Mamy niewidomego syna. Moja żona i ja przez długi czas nie mogliśmy wymyślić, jak nauczyć go żyć pełnią życia, nie zwracając uwagi na jego wadę. Najpierw dostaliśmy radę, abyśmy wysłali syna do szkoły artystycznej. Potraktowaliśmy to trochę niepoważnie, ale mimo to przyprowadziliśmy go na zajęcia. Minęło pół roku, może trochę więcej, a nauczyciele chwalili go, mówili, że ma ogromny talent, ponieważ maluje według zmysłów. Dziś jego rysunki są znane nawet za granicą. Wiele prac trafiło na różne konkursy. Dlatego nie rozpaczaj, jeśli coś złego się dzieje w życiu. Zawsze istnieje możliwość znalezienia ” właściwych drzwi „.

Znałem jedną dziewczynę, uważałem ją za dziwną i zupełnie nieatrakcyjną. Postanowiłem się zabawić i stworzyłem fałszywy profil na portalu społecznościowym. Chciałem ją rozkochać, zabrać na spacer, na który wcale nie zamierzałem przyjść. Znalazłem ją i dodałem do znajomych. Przez długi czas bardzo dużo pisaliśmy i dotarło do mnie, że jest po prostu wspaniała, a ja przypadkowo się zakochałem.

Po raz pierwszy postanowiłem zostać na noc u ukochanej. Ona jest zawsze na diecie – dba o linię, liczy kalorie. Cóż, postanowiłem zakraść się do kuchni późną nocą, kiedy już spała, żeby jej nie drażnić. Wszedłem, uchyliłem lodówkę, a gdy wziąłem garnek do ręki, nagle usłyszałem: ” Żresz? ” Garnek wyleciał mi z rąk. Patrzę, a tam klatka z papugą, która powtarza: ” Żresz, ale żresz! “. Moja dziewczyna stała na korytarzu i się śmiała. Wciąż znajdą są tacy, którzy powiedzą, że zwierzęta są całkowicie głupie i nic nie rozumieją, jak widać, to nieprawda.

Mój mąż jest cichy, trzyma wszystko w sobie, nigdy nie pokazuje swoich uczuć. Bardzo trudno jest uzyskać od niego zwykłe: ” kocham Cię „. Wszyscy wokół powtarzają, że jest zupełnie nieczuły, ale ja wiem, że jest i to bardzo! Ostatnio zauważyłam, że w portfelu ma różę z papieru. To origami zrobiłam na naszym pierwszym spotkaniu, a on wciąż je przy sobie nosi!

Zgubiłem się w pracy. Przez 30 minut stałem i pukałem do drzwi, których nikt nie otwierał. Przepustka nie działała i krzyczałem, żeby mnie wpuszczono. Słyszę głosy ze środka, ale nikt nie chciał mi otworzyć drzwi. Już zacząłem krzyczeć: ” Otwórzcie! Jestem waszym dyrektorem! Jak śmiecie? “. Znowu jakieś głosy szepczą. W końcu ktoś wyszedł lekko przerażony i mówi: ” Zadzwonię zaraz na policję, jeśli Pan nie przestanie! “. Okazało się, że pukałem do niewłaściwych drzwi. To był bank, a moje biuro znajduje się wejście dalej…

Kupiliśmy kiedyś synowi gitarę, ale nigdy nie słyszałam, jak gra. Zaczęliśmy krzyczeć na niego z tego powodu. Wieczorem poczułam się źle, wysłałam męża do apteki. Syn najwyraźniej myślał, że nie ma nikogo w domu, wziął gitarę. Muzyka płynęła z jego pokoju. Najwyraźniej zawsze to robił, gdy nie było nas w domu i okazuje się, że jest w tym bardzo dobry. Nigdy się tak nie wstydziłam. Przeprosiłam go za wszystkie moje krzyki.

Kiedy zaczęliśmy się spotykać, zaprosiłam go do siebie do domu. Oczekiwałam romantycznego wieczoru, ale to były tylko oczekiwania. Zjadłam kanapki i cały wieczór spędziłam w toalecie. Myślałam, że to koniec! Wychodzę z toalety, patrzę, a nie po nim nie ma śladu. Po 30 minutach wrócił z lekami i wieloma innych, przydatnymi rzeczami. Siedział przy mnie do momentu, aż zasnęłam, a potem położył się obok. Są jeszcze tacy!

Niedawno wzięliśmy ślub, a wczoraj bardzo bliska przyjaciółki z dzieciństwa poprosił mnie o nocleg. Śpię, a potem nagle otwieram oczy, patrzę – nie ma obok ukochanego. Słyszę z salonu głosy: ” daj spokój, ona nawet tego nie usłyszy! „. Wybuchłam, zła otworzyłam drzwi tylko z jedną myślą, a oni mieli mistrzostwa w szachach. Moja przyjaciółka niestety przegrała, a mój ukochany mąż próbował ją zmusić do wykonania związanego z przegraną zadania –  krakania jak wrona.

Zapraszamy do obejrzenia filmu

Oceń artykuł
Twoja Strona
” Dlaczego nie warto wyciągać pochopnych wniosków „