Jak sprzątaczka zarobiła na drogie BMW

Rok temu przyjąłem do pracy w biurze sprzątaczkę. Byłem zadowolony z tego w jaki sposób wykonuje swoje obowiązki. Przychodzi wcześnie, w niecałą godzinę doprowadza pomieszczenia do czystości i odchodzi jeszcze przed pojawieniem się pierwszego pracownika. Ten “ kopciuszek “ dostaje za swoją pracę 1500 złotych.

Pewnego dnia przyszła do mojego biura po wynagrodzenie bardzo dobrze ubrana, nawet nie rozpoznałem jej od razu i zapytała: ” Panie Danielu, czy to prawda, że daje Pan swoim pracownikom zniżkę na mycie samochodu? “.

Na początku nie rozumiałem, po co jej taka zniżka, ale powiedziałem, że mam taką możliwość i mogę jej również dać, niech przyjedzie z rodziną, w końcu jest naszym nowym pracownikiem sprzątającym.

Jak bardzo byłem zaskoczony, kiedy przyjechała do myjni swoim drogim BMW, a także z mężem i synem, w równie drogich samochodach. Nie mogłem sobie nawet wyobrazić, że mogą sobie na to pozwolić.

Byłem szalenie ciekawy, jak na to zarobiła. Później zapytałem więc o jej dochody, okazuje się, że sprząta w 20 takich samych biurach jak moje i miesięcznie otrzymuje dochód ponad 30 tysięcy złotych, o godzinie 17, po wykonaniu całej pracy, wraca do domu do rodziny, a od 6 rano znowu wyjeżdża do pracy.

Oto nowy pracownik sprzątający. Wymyśliła dobry biznes, powinienem się od niej uczyć!

Zapraszamy do obejrzenia filmu

Oceń artykuł
Twoja Strona
Jak sprzątaczka zarobiła na drogie BMW