Magiczna sukienka

Natalia zajmowała się wszystkim sama: dzieckiem, pracą, domem i życiem. Tak, nie miała męża, ale miała wielu przyjaciół.

Wydawać by się mogło, że wszyscy oferowali jej pomoc, okazywali opiekę, a mężczyźni współczuli. Ale nie. Natalia była przyzwyczajona do noszenia wszystkiego na swoich barkach. I byłoby tak dalej, gdyby nie jeden przypadek.

Natalia uwielbiała marzyć. Kładła się wieczorem do łóżka, zamknęła oczy i zagłębiła się w swój fikcyjny świat. Tam nie była samotną dziewczyną z małym dzieckiem. Tam kochała i była kochana. Tam chodziła w lekkich, zwiewnych sukienkach, pukając w bruk cienkimi szpilkami.

Natalia uwielbiała oglądać strony sklepów internetowych. Nic nie kupowała. Żal jej było pieniędzy i nie widziała sensu w tych zakupach.

Zamawiała tylko codzienne ubrania i zabawki dla swojego syna.

A tutaj, w trakcie jednych zakupów online, Natalia zauważyła sukienkę. Dokładnie taką, w której chodziła dziewczyna w jej wieczornych snach. Wahając się, dodała sukienkę do kosza. Po opłaceniu zamówienia Natalia sto razy zmieniała zdanie, ale było już za późno.

Trzy dni później kurier dostarczył estetycznie zapakowaną przesyłkę. Sukienka była idealna. To było tak, jakby ktoś niewidzialny wziął wymiary od Natalii i uszył ten piękny strój.

Kiedy Natalia założyła tę sukienkę do pracy, rozpoczęła się seria przyjemnych wydarzeń.

Kolega zadzwonił i zaprosił ją do kina. Syn powiedział jej piękny komplement i przyniósł bukiet polnych kwiatów, a losowi mężczyźni pomagali jej dźwigać ciężkie torby ze sklepu. Według nich, nie wypadało, żeby dziewczyna w takiej sukience sama nosiła takie zakupy.

Od razu znalazła pieniądze na buty. A za nimi w szafie pojawiła się kolejna sukienka, a później kolejna i kolejna.

Dżinsy, rozciągliwe swetry, zabawne bluzki z guzikami i inne niemodne rzeczy, które nie pasowały do sylwetki, wpadły do ​​kosza.

A rok później Natalia poślubiła dobrego człowieka. W jej szafie były teraz tylko sukienki.

PS: Jeśli nagle poczujesz, że tracisz kobiecość, załóż sukienkę. W nowej sukience zmienia się chód, zmienia się widok, światopogląd się zmienia. Wszystko się zmienia…

Zapraszamy do obejrzenia filmu

Oceń artykuł
Twoja Strona
Magiczna sukienka