Oksana na wieś trafiła od razu po studiach, mieszkała u ciotki, tam dostrzegł ją syn gospodyni-Michał. Dziewczyna na początku nie przepadała za Michałem, ale po czasie wyszedł z tego związek. Ciotka natychmiast dała młodym kawałek działki, na którym wybudowali dom.

Oksana miała dziś ciężki dzień, rano pobiegła do szkoły, w której pracuje już 15 lat. Jest tam bardzo doceniana.

Zaraz po lekcjach kobieta wsiadła w autobus jadący do miasta, wybierała się do sądu. Decyzja o rozwodzie nie była dla niej łatwa, ale po 14 latach tolerowania zdrady nie chciała już wybaczyć swojemu mężowi.

Oksana na wieś trafiła od razu po studiach, mieszkała u ciotki, tam dostrzegł ją syn gospodyni-Michał. Dziewczyna na początku nie przepadała za Michałem, ale po czasie wyszedł z tego związek. Ciotka natychmiast dała młodym kawałek działki, na którym wybudowali dom. Oksana była bardzo dobrą nauczycielką matematyki, pracowała w szkole a po zajęciach udzielała korepetycji.

Po 10 latach zbudowali dom, w końcu się tam osiedlili, ale w domu nie było odczuwalne szczęście. Nie mieli dzieci, a Michał zdradzał kobietę.

W końcu jej cierpliwość się skończyła, po kolejnym romansie męża powiedziała mu o rozwodzie. On zareagował spokojnie, powiedział jej, że jeśli od niego odejdzie zostanie z niczym, a dom, w który przez tyle lat inwestowała zwyczajnie nie należy do niej.

Oksana postanowiła jednak doprowadzić sprawę do końca. W sądzie poradzono jej zatrudnić dobrego prawnika, ponieważ sprawa jest naprawdę trudna. Jej nadmierna łatwowierność zwróciła się teraz przeciwko niej.

W sądzie poradzono jej, aby skontaktowała się ze znanym prawnikiem, który słynie z takich spraw. Nie zauważyła nawet jego nazwiska na wizytówce, zwróciła uwagę tylko na adres i od razu tam poszła. Dzień już dobiegał końca i Oksana nie była pewna, czy zastanie go w pracy. A teraz stoi już pod drzwiami adresu wskazanego na wizytówce.

a drzwiach w końcu przeczytała szyld: „Biliczenko Taras Bogdanowicz”. Oksana natychmiast przypomniała sobie, że kiedyś w jej szkole uczył się chłopak taras Biliczenko. Dobrze go zapamiętała, ponieważ na balu chłopak wyznał jej miłość. Odpowiedziała mu, że miłość między nauczycielem a uczniem jest niemożliwa i że wkrótce wychodzi za mąż.Facet prawie płakał i powiedział, że nie będzie szczęśliwa z Michaiłem. A potem wyjechał ze wsi do stolicy, wstąpił do Akademii prawniczej i od tego czasu nic o nim nie słyszała. Oksana nie musiała długo zagubić się w domysłach, ponieważ drzwi się otworzyły i stamtąd wyszedł taras. Od razu go rozpoznała. Facet się nie zmienił, chyba że trochę dojrzał. Od razu rozpoznał nauczycielkę, niestety nie miał czasu, musiał odebrać córkę ze szkoły a kobiecie zaproponował podwózkę i krótką rozmowę w samochodzie.

Taras ucieszył się na widok nauczycielki, gdy dowiedział się o jej ślubie sam ożenił się z koleżanką z klasy, która zmarła przy porodzie córki. Od razu zaproponował Oksanie pracę jako niania dla dziecka, ta zgodziła się.

Przez kolejne miesiące kobieta cały czas opiekowała się dzieckiem, spędzała z dziewczynką bardzo dużo czasu ze względu na to, że Taras miał dużo pracy, ale Oksana kochała to.

Kiedyś Taras powiedział jej, że nigdy o niej nie zapomniał a miłość między nimi na pewno jest możliwa.

Rok później urodziła im się córka, teraz Oksana wierzy, że wszystko jest możliwe.

Oceń artykuł
Twoja Strona
Oksana na wieś trafiła od razu po studiach, mieszkała u ciotki, tam dostrzegł ją syn gospodyni-Michał. Dziewczyna na początku nie przepadała za Michałem, ale po czasie wyszedł z tego związek. Ciotka natychmiast dała młodym kawałek działki, na którym wybudowali dom.