Pytanie o mieszkanie byłego

Mieszkaliśmy z naszą małą rodziną (ja, mąż i córka) w dużym mieszkaniu rodziców męża. Rodzice męża – matka i ojczym – zamieszkali w moim małym mieszkaniu. Ta decyzja była obopólna, rodzice męża także uważali, że nasza rodzina potrzebuje więcej miejsca.

Po 18 latach wspólnego życia mąż odszedł ode mnie do młodej dziewczyny, mówiąc, że nie toleruje fizjologii kobiet w moim wieku.

Dziewczyna wynajmowała mieszkanie, więc przeprowadził się do niej, jednak po pewnym czasie złożył mi taką propozycję: “ Moi rodzice przeniosą się z Twojego mieszkania do Ciebie (do dużego mieszkania, w którym mieszkaliśmy z mężem). Będą Ci pomagać, poza tym z nimi będzie Ci raźniej, nie będziesz się nudzić. Twoje mieszkanie zajmę ja z dziewczyną, bo wynajmowanie mieszkania okazuje się dla nas zbyt drogie “. Szczerze mówiąc, byłam w szoku… odebrało mi mowę.

Nie mogę nic złego powiedzieć o rodzicach męża, to dobrzy ludzie, ale dlaczego miałabym z nimi mieszkać?

Po długiej awanturze, przekonywaniach i rozmowach zrobiliśmy tak: rodzice męża wprowadzili się do swojego dużego mieszkania, a ja z córką zamieszkałyśmy w moim małym lokum. Były mąż z młodą dziewczyną żyją na walizkach: okresowo mieszkają u rodziców byłego męża, a następnie w wynajętym mieszkaniu.

Razem z córką zaczęłyśmy żyć spokojnie w moim mieszkaniu, a każda z nas urządziła swój przytulny kącik według własnego uznania.

Były mąż wciąż zarzuca mi, że podsunęłam wszystkim niepraktyczne rozwiązanie problemu, a nawet stworzyłam nowe.

Zapraszamy do obejrzenia filmu

Oceń artykuł
Twoja Strona
Pytanie o mieszkanie byłego