Rodzice po rozwodzie wyrzucili córkę z domu, zmuszając ją do opuszczenia rodzinnego miasta na wiele lat

Zaczęłam prosić o przebaczenie, ale mama była nieubłagana, spakowała moje rzeczy i zapas jedzenia do plecaka. Dała mi pieniądze na drogę i wyrzuciła mnie z mieszkania.

Tworzyliśmy zwykłą rodzinę – mama, tata i ja, ich córka Wiktoria.

Mama i tata żyli ze sobą dobrze, ale w pewnym momencie mama przestała o siebie dbać, a tata znalazł sobie inną kobietę.

Była znacznie młodsza i od taty i od mamy. Zaszła z ojcem w ciążę, czego mama nie mogła mu wybaczyć, więc odszedł od niej do tamtej kobiety.

Każdy z rodziców zaczął układać sobie życie osobiste i nie było w nim miejsca dla mnie, ich córki.

Kiedy byłam w liceum, moja mama przyprowadziła młodego chłopaka do domu, a ja w ramach buntu zaczęłam obracać się w złym towarzystwie. Zaczęłam pić, obcięłam włosy i przefarbowałam je na niebiesko.

Mama nie zajmowała się mną, więc nadal się tak zachowywałam, chciałam zwrócić na siebie uwagę. Kiedy skończyłam drugą klasę liceum mama wyrzuciła mnie z domu podczas kolejnej awantury i wykrzyczała mi wtedy:

” JESTEŚ JUŻ DUŻĄ DZIEWCZYNKĄ, A JA, PODOBNIE JAK TWÓJ TATA, CHCĘ UŁOŻYĆ SOBIE ŻYCIE, WIĘC SPAKUJ SWOJE TORBY I IDŹ DO OJCA „.

Zaczęłam prosić o przebaczenie, ale moja mama była nieubłagana, spakowała mnie, dała pieniądze na drogę i wyrzuciła mnie z domu.

Kiedy przyjechałam do ojca, on też mnie wystawił za drzwi, krzycząc przy tym:

” NO CO TY? TO NIE JEST MOJE MIESZKANIE, ALE MOJEJ ŻONY, KTÓRA BĘDZIE PRZECIWNA TEMU, ŻEBYŚ Z NAMI ZAMIESZKAŁA. WRACAJ  POGODZIĆ SIĘ Z MAMĄ „.

Zamknął przede mną drzwi.

Kupiłam bilet na pociąg i wyjechałam tam, gdzie oczy mnie poniosły.

Od tego czasu minęło wiele lat, przyjechałam wtedy do małego miasteczka położonego na północy kraju. Udało mi się skończyć szkołę i teraz pracuję jako kucharz.

Poznałam młodego mężczyznę i wyszłam za niego, potem kupiłam sobie mieszkanie, tak, żeby nie mieć problemu z miejscem do życia.

Mój mąż ciągle namawiał mnie do przebaczenia rodzicom, on sam był z domu dziecka, nie miał matki ani taty i wiedział, jak to jest być sierotą.

Odkładałam to w nieskończoność, aż raz powiedział mi:

” Wiesz, masz takie szczęście! Masz mamę i tatę, a tylko z powodu swojej dumy chcesz być sierotą! Nie rób tego. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i wszyscy się mylimy, musisz do nich pojechać “.

Zebraliśmy się i pojechaliśmy do mojego rodzinnego miasta. Kiedy zadzwoniłam, otworzyła mi drzwi kobieta, w której z trudem rozpoznał moją matkę, a obok niej stał mój starzejący się ojciec.

Mama, gdy tylko mnie zobaczyła, upadła przede mną na kolana, zaczęła całować moje ręce i prosić o przebaczenie.

Wybaczyłam i mamie i ojcu dawno temu, po prostu nie chciałam się do tego przyznać.

Weszłam do mieszkania, przedstawiłam mężowi mamę oraz tatę i powiedziałam im, że wkrótce będą dziadkami.

Rodzice pogodzili się, kiedy zaczęli mnie szukać i od tego czasu mieszkają razem.

Druga żona ojca, widząc, jak zbliża się do swojej byłej ukochanej, rozstała się z nim i ponownie wyszła za mąż.

Okazuje się, że umawiała się z dwoma mężczyznami jednocześnie i zaszła w ciążę. Tamten mężczyzna na wieść o ciąży ją porzucił, więc powiedziała o niej mojemu ojcu, który myślał, że to jego dziecko i dlatego opuścił rodzinę.

Kiedy ojciec rozstał się z tamtą kobietą, zrobiła test na ojcostwo i okazało się, że nie miał nic wspólnego z tym dzieckiem.

Rodzice są szczęśliwi, ja też. Stało się coś, o czym marzyłam, kiedy byłam nastolatką: żeby moja mama i tata znów byli razem.

Zapraszamy do obejrzenia filmu

Oceń artykuł
Twoja Strona
Rodzice po rozwodzie wyrzucili córkę z domu, zmuszając ją do opuszczenia rodzinnego miasta na wiele lat