Czosnek i woda uratowały mnie przed „bukietem” chorób: przepis dostałam od pewnej babci na targu.

Po 40 zaczęłam chorować coraz częściej. Moja odporność stała się bardzo słaba, często odczuwałam zmęczenie oraz puchły mi nogi. Po każdym posiłku pojawiały się mdłości, czym byłam bardzo zdziwiona.

Starałam się przestrzegać określonej diety, jednak objawy nie ustępowały. Często odczuwałam duszności, co nie było niczym zadziwiającym, ponieważ przy wzroście 165 cm ważyłam 90 kilogramów.

W dodatku, cały czas odczuwałam szum w uszach, co bardzo utrudniało moje funkcjonowanie.

Jestem księgową, więc ciągle dokucza mi na ból pleców i karku, który jeszcze bardziej pogarszał moje samopoczucie. W pewnym momencie wszystko wokół zaczęło mnie denerwować, stałam się rozdrażnioną i marudną kobietą, która tylko przeszkadzała mojej rodzinie. Najgorsze było to, że nie potrafiłam poradzić sobie z problemami.

Pewnego dnia wybrałam się na zakupy na bazar. Kupiłam tyle jedzenia, że ledwo dotarłam do bramy w pobliżu rynku. Tam swoje maleńkie stoisko miała pewna babcia, która sprzedawała czosnek. Planowałam zrobić pieczeń, więc postanowiłam wrócić do niej i kupić kilka sztuk.

Czułam się fatalnie. Szłam z ciężkimi torbami, podkrążonymi oczami, czułam jakby w uszach dzwoniło mi milion dzwoneczków, a ktoś dodatkowo uderzył mnie młotkiem w głowę. Upuściłam kosz, jajka rozbiły się na twardej powierzchni, a produkty rozsypały się na drodze. Podbiegło do mnie kilku mężczyzn, którzy zaprowadzili mnie do staruszki, gdzie powoli doszłam do siebie. Staruszka zdradziła mi pewien przepis, którego sama używała od ponad 20 lat. Szczerze mówiąc, pomimo swojego wieku miała więcej siły i energii niż ja.

Postanowiłam przetestować przepis. I jak myślcie? W połowie kuracji większość objawów zniknęła. Zapomniałam czym był szum w uszach, zrzuciłam kilka kilogramów, a co najważniejsze, odzyskałam moją energię.

Oto przepis:

Przecisnąć 50 ząbków czosnku przez praskę. Lepiej wziąć domowy, aby uzyskać maksymalny efekt. Miąższ czosnku zalać szklanką zimnej przegotowanej wody i odstawić na 3 dni w ciepłe miejsce. Lek należy przefiltrować przez gazę i wycisnąć, po czym przechowywać w lodowce. Zaleca się pić około 8-10 kropli naparu, rozpuszczając go w łyżeczce zimnej wody 3 razy dziennie.

Zalety picia naparu czosnkowego:

  • Leczy miażdżycę
  • choroby układu sercowo-naczyniowego,
  • zapobiega zawałowi mięśnia sercowego,
  • oczyszcza organizm ze złogów tłuszczu,
  • poprawia metabolizm,
  • wspomaga wzrok,
  • odmładza organizm.

Kurację można powtórzyć po 5 latach.

Jeśli występują u Ciebie choroby układu pokarmowego należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem kuracji. Nie powinny stosować tej metody osoby z wrzodami żołądka i dwunastnicy oraz zapaleniem żołądka o wysokiej kwasowości.

Zapraszamy do obejrzenia filmu

Oceń artykuł
Twoja Strona
Czosnek i woda uratowały mnie przed „bukietem” chorób: przepis dostałam od pewnej babci na targu.