Dziewczyna wdała się w romans ze swoim szefem, ale jego żona okazała się sprytniejsza.

Moja 25 letnia przyjaciółka podjęła pracę w biurze podróży. Jest piękną, szczupłą dziewczyną, nic dziwnego że wpadła w oko szefowi biura. Nie minęło dużo czasu, a ich zauroczenie przerodziło się w romans. Mężczyzna ma  40 lat, żonę i dwoje dzieci . Wynajął mieszkanie gdzie regularnie się spotykali. Wręczał luksusowe i drogie prezenty, której młodej, zakochanej dziewczynie by się to nie podobało? Spotykali się około roku czasu, koleżance nie przeszkadzało, że kochanek ma rodzinę.

Nie wymagała od niego aby rozstał się z żoną, jednak mężczyzna zaczął wspominać, o rozwodzie. Żona od pewnego czasu podejrzewała, że mąż ją zdradza, jednak bardzo spokojnie znosiła bardzo niewygodny stan rzeczy. Nigdy nie robiła awantur, nie przeszukiwała kieszeni marynarek, nie sprawdzała telefonu. Była dla swojego ukochanego łagodną, wrażliwą i kochającą żoną. Mężczyznę dopadły wyrzuty sumienia i coraz częściej zastanawiał się czy nie zakończyć swojego romansu. Natomiast w żonie dyrektora zaczęły zachodzić pewne zmiany. Całkowicie zmieniła fryzurę, zapisała się na siłownię, i z tygodnia na tydzień stawała się coraz atrakcyjniejszą kobietą.

Po kilku miesiącach zdradzana żona zaczęła pracować w firmie męża jako główna księgowa. Moja przyjaciółka była przerażona tym faktem. Bała się, że kobieta urządzi jej awanturę, jednak nic takiego się nie stało, kobieta była miła i uprzejma, pełna uroku i kultury osobistej. Romans dyrektora z moją koleżanką stał się tylko wspomnieniem. Coraz częściej się kłócili, coraz rzadziej spotykali. Mężczyzna wolał zostać w domu z żoną i dziećmi, niż spotkać się z kochanką, z którą coraz gorzej się dogadywał. Doszło do tego, że kazał opuścić jej wynajmowane mieszkanie i definitywnie zakończył ich związek. Punktem kulminacyjnym w tym miłosnym trójkącie była podróż służbowa, w którą musieli udać się we trójkę. Moja przyjaciółka podczas negocjacji biznesowych była bardzo nieprofesjonalna, chciała zemścić się na swoim byłym kochanku. Swoim bezmyślnym i głupim zachowaniem odstraszyła potencjalnego klienta.

Mężczyzna był wściekły. Następnego dnia gdy tylko weszła do biura, została wezwana do gabinetu głównej księgowej. Kobieta poinformowała ją, że ich współpraca w tym momencie dobiegła końca, a jej ostatnie wynagrodzenie zostanie przeznaczone na zapłacenie grzywny z powodu zerwanej transakcji. Tak zakończyła się kariera mojej koleżanki. Po tym doświadczeniu stała się mądrzejsza, spokojniejsza i już na pewno nigdy nie wda się w romans ze swoim pracodawcą. Ja natomiast jestem pod ogromnym wrażeniem zachowania zdradzanej żony. Kobieta wykazała się mądrością i spokojem, mimo tego, że cierpiała z powodu niewierności swojego ukochanego zachowała niesamowitą klasę. Od nowa rozpaliła w swoim mężu miłość, zadbała o swój wygląd fizyczny, i dziś znowu są szczęśliwym małżeństwem.

Kobieta wyeliminowała swoją rywalkę w bardzo sprytny sposób. Większość zdradzanych żon urządza sceny, płacze, grozi, awanturuje się. Kogo wybierze rozdarty między dwie kobiety mężczyzna? Słodką kochankę czy wściekłą żonę? Ta historia pokazuje, że tylko Ci, którzy potrafią zapanować nad swoimi emocjami wykazując się cierpliwością i mądrością w swoich działaniach, zyskają najwięcej. Szanuj sama siebie, wtedy inni również okażą Ci szacunek.

Oceń artykuł
Twoja Strona
Dziewczyna wdała się w romans ze swoim szefem, ale jego żona okazała się sprytniejsza.