Gdy mąż oznajmił, że ma kochankę, teściowa stanęła po mojej stronie.

Zawsze miałam świetne relacje z moją teściową, więc gdy mój mąż się pogubił w naszym małżeństwie, najpierw poszłam właśnie ją prosić o pomoc. Ze Zbyszkiem byliśmy małżeństwem od dwudziestu lat i zawsze rozumieliśmy się bez słów, ale od kilku miesięcy zachowanie mojego męża wyraźnie się zmieniło, wychodził wieczorami rzekomo na piwo z kolegami, lub wyjeżdżał na weekendy mówiąc o delegacjach z pracy, które nigdy wcześniej nie miały miejsca. Po pewnym czasie mąż przyznał się do romansu. Byłam zaskoczona i załamana, jak on mógł mi to zrobić?

Dodatkowo oznajmił, że mieszkanie jest jego, ponieważ dostał je od matki jeszcze jako kawaler, więc chciałby abym się wyprowadziła, bo on planuje rozpocząć nowe życie z kochanką. Nie wiedziałam co odpowiedzieć. Znałam mojego męża od ćwierć wieku i nigdy nie posądziłabym go o tak perfidne zachowanie.

Wyprowadziłam się do mojej siostry, aby na spokojnie przemyśleć całą sytuację. Po tygodniu gdy emocje opadły, poszłam do mojej teściowej. Gdy opowiedziałam jej co zaszło między mną a Zbyszkiem, ona również była zaskoczona tym jak zachował się jej syn. Poprosiłam ją, aby porozmawiała z moim mężem, ponieważ ze mną nie chciał. Po kilku dniach do mieszkania mojej siostry zapukał mój niewierny mąż, w ręku trzymał bukiet kwiatów. Błagał mnie o wybaczenie, mówił, że nie wie co w niego wstąpiło i że nadal mnie kocha. Powiedział, że rozmawiał ze swoją mamą i to ona przemówiła mu do rozumu, zrozumiał jak wielki błąd popełnił.

Kochałam Zbyszka i mu wybaczyłam. Cieszę się, że mam tak mądrą i cudowną teściową, która zawsze staje po mojej stronie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu

 

Oceń artykuł
Twoja Strona
Gdy mąż oznajmił, że ma kochankę, teściowa stanęła po mojej stronie.