Siostra pozbyła się zmarszczek w zaledwie tydzień za pomocą kremu domowej roboty! To naprawdę działa, już po trzecim użyciu skóra staje się idealna! Prawdziwe piękno za grosze!

Niestety, na świecie wiele osób (zwłaszcza kobiet) jest zaniepokojonych stanem swojej skóry, mowa tutaj szczególnie o twarzy, mimo dbania, wydawania pieniędzy na drogie zabiegi i kosmetyki, zmarszczki i tak się pojawiają. Wiele osób również nie może sobie pozwolić ze względów finansowych na wykonywanie zabiegów kosmetycznych.

Efekt podobny do takiego uzyskanego przez zabiegi medycyny estetycznej możemy zyskać sami! Dzięki wykonaniu w domu prostego kremu pozbędziemy się zmarszczek, a także odmłodzimy i nawilżymy skórę.

Według ekspertów domowy krem przeciwzmarszczkowy wpasowuje się w każdy rodzaj skóry, dodatkowo wykonany jest z samych naturalnych składników. Zauważysz pierwsze wyniki w ciągu zaledwie 1 tygodnia i pokochasz ten krem. Jest bardzo prosty i łatwy w przygotowaniu. Musisz tylko postępować zgodnie z prostymi instrukcjami.

Potrzebne będą następujące składniki:

2 łyżeczki wazeliny;

1 łyżka oleju migdałowego lub oliwy z oliwek;

1 żółtko jaja;

1 łyżeczka miodu.

Sposób przygotowania:

Najpierw musisz stopić wazelinę. Zajmie ci to tylko kilka minut. Następnie po zdjęciu jej z ognia dodać pozostałe składniki: żółtko, miód i olej. Upewnij się, że wszystko jest idealnie wymieszane, i tworzy jednolitą substancję. Po wymieszaniu pozostaw na 5 minut.

Sposób użycia:

Nałóż krem na twarz i masuj delikatnie, okrężnymi ruchami.

Pozostaw na 30 minut i spłucz ciepłą wodą lub wacikiem namoczonym w wodzie.

Będziesz zaskoczona efektem!

Oceń artykuł
Twoja Strona
Siostra pozbyła się zmarszczek w zaledwie tydzień za pomocą kremu domowej roboty! To naprawdę działa, już po trzecim użyciu skóra staje się idealna! Prawdziwe piękno za grosze!